Reklama w portalu eSlupsk.pl

Portal miejski eSłupsk - Twoje Wirtualne Miasto dostępny w Internecie pod adresem www.eslupsk.pl od 25 lutego 2003 roku prezentuje zawsze aktualne informacje o wydarzeniach w Słupsku. Ponad czternaście lat obecności to czas owocnego rozwoju serwisu i dostosowywania go do oczekiwań odwiedzających.

eSłupsk cieszy się bardzo dużą popularnością wśród odwiedzających. Otrzymujemy wiele opinii, mówiących w jakim kierunku należy rozwijać serwis, aby stał się jeszcze bardziej użyteczny i funkcjonalny dla czytelników. Wciąż wprowadzane są zmiany, które różnią go od pierwowzoru, rozszerzając zakres publikowanych informacji.

eSłupsk staje się niemalże wizytówką miasta, dlatego pragniemy, aby spełniał on wszelkie oczekiwania odwiedzających i wprowadzał w niezapomniany nastrój.

Oferowane usługi:

Dzięki ciągle rosnącej liczbie użytkowników serwisu internetowego eSłupsk, usługi oferowane w ramach serwisu eSłupsk cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Niektóre usługi oferowany są jedynie przez nasz serwis.

Menu Online
Prezentacja menu lokali gastronomicznych dostarczających jedzenie na telefon. Dodatkowo na liście obiektów lokal prezentowany jest jako jeden z pierwszych oraz opatrzony jest dodatkowym kolorowym wyróżnieniem. Z usługą Menu Online zapoznać możesz się tutaj.

Rozszerzony wpis w Bazie firm i instytucji
Wpis do bazy zawierający dane teleadresowe, opis firmy i oferowanych usług, graficzne logo oraz do 8 zdjęć, adres i link do strony WWW, e-mail. Dodatkowo na liście obiektów firma jest prezentowana jako jedna z pierwszych oraz opatrzona jest dodatkowym kolorowym wyróżnieniem.

Reklama bannerowa
Portal eSłupsk odwiedza każdego dnia kilka tysięcy czytelników ze Słupska i okolic oraz całego Pomorza Środkowego. Wielką popularnością i dużym zainteresowaniem cieszymy się także w kilkudziesięciu miastach Polski, Europy i świata.

Skontaktuj się z nami

Best Media

NIP: 839-284-14-47
REGON: 365565883
tel. 59 840 24 00 info@bestmedia.com.pl ING: 38 1050 1764 1000 0092 3247 7316

Formularz kontaktowy